انتخاب زبان
تبلیغات

سفارش آگهی

لینک های کمکی

سایت اداره استاندارد

دانلود استانداردهای ملی

سایت کمکی تبدیل واحدها

دانلود مستقیم تایید صلاحیت از سایت موسسه استاندارد

گوگل / یاهو

آب و هوا


تهران
رطوبت: 9 درصد
ميدان ديد: 8 کيلومتر
فشار: 1015.92 متر مربع
طلوع آفتاب: 6:25 ق/ظ
غروب آفتاب: 7:47 ب/ظ
دماي فعلي: 36 درجه سانتيگراد
روز: چهار شنبه
حداقل: 26 درجه سانتيگراد
حداکثر: 37 درجه سانتيگراد
روز: پنج شنبه
حداقل: 26 درجه سانتيگراد
حداکثر: 37 درجه سانتيگراد
روز: جمعه
حداقل: 24 درجه سانتيگراد
حداکثر: 35 درجه سانتيگراد
روز: شنبه
حداقل: 24 درجه سانتيگراد
حداکثر: 34 درجه سانتيگراد
روز: يک شنبه
حداقل: 24 درجه سانتيگراد
حداکثر: 35 درجه سانتيگراد

 

شرکت مهندسی سکا(سازه کار آزما)

یکی از اولین شرکتهای بخش خوصی است که از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در زمینه کالیبراسیون تایید صلاحیت شده و دارای بیشترین گستره کاری در زمینه کالیبراسیون کمیت های مختلف میباشد.saca

این شرکت علاوه بر دارا بودن ISO 9001-2008 از شرکت G.I.C انگلیس، و استاندارد ISO 17025-2005 از نظام تایید صلاحیت ایران و ISO 10002-2004 از شرکت GIC انگلیس، دارای گرید "A" از شرکت سازه گستر سایپا و ساپکو (ایران خودرو) در زمینه خدمات کالیبراسیون نیز میباشد.

این آزمایشگاه، در ارزیابی عملکرد سال1385 مفتخر به دریافت لوح تقدیر به عنوان آزمایشگاه نمونه سال، از طرف موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی گردید.

با توجه به سوابق موجود، این شرکت ضمن داشتن بیش از 5000 مشتری در سطح کشور، تجربه لازم و کافی در ارائه خدمات کالیبراسیون به صنایع استراتژیکی مانند: نفت و گاز، نیروگاه، کشتیرانی، خودروسازی، کارخانجات سیمان و... را نیز دارا میباشد.

با توجه به خط مشی کیفی حاکم بر شرکت مهندسی سکا و شناخت کافی از حساسیت های موجود در امر کالیبراسیون، اغلب کارشناسان بخش اجرایی این شرکت، از نیروهای متخصص و با تجربه موسسه استاندارد و صنایع هواپیمایی میباشد. به نحوی که متوسط تجربه کاری در بخش اجرایی کالیبراسیون در این شرکت بیش از 25 سال میباشد.

تمامی تجهیزاتی که توسط این شرکت کالیبره میشود، قابل ردیابی به یکاهای سیستم بین المللی SI، از طریق مرکز اندازه شناسی ملی کشور و مراکز معتبر دیگری مانند:

DKD در مینه های جرم ، نیرو، گشتاور، حجمی و فشار

UKAS, NIST در زمینه تجهیزات ترموتری

NIST در زمینه کمیت های الکتریکی و رطوبت

میباشد.